سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
بر اساس سایز

کفش کوه ترکینگ Trekking

ترکینگ در لغت به معنی پیاده روی در مسیرهایی است، که هیچ خودرویی امکان حضور در آن مسیر ها را نداشته باشد. مسلما مسیر هایی این چنین نیاز به کفش هایی دارد که بتواند در طول مسیر پیاده روی، علاوه بر راحتی، پای کوه نورد یا طبیعت  گرد را از گزند خطرات احتمالی دور نگه دارد. 

نمونه ای از ترکینگ را می توان در کوهپیمایی های نیم روزه متداول در سرتاسر کشور مشاهده کرد. اغلب این برنامه های کوهپیمایی بدون برنامه ریزی قبلی بوده و تنها نیاز آن یک جفت کفش کوه ترکینگ و یک کوله کوچک می باشد. البته حرکت در مسیر های سبک کوهستانی و یا جنگلی که چند روز به طول می انجامد نیز ترکینگ نامیده می شود.

ویژگی اصلی کفش کوه ترکینگ که آن را از کفش های بک پکینگ و تکنیکال متمایز می کند، وزن کمتر و انعطاف پذیری در کفی آنهاست.

 

سبک
وزن
فصل
جنسیت
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

کفش کوه ترکینگ | خرید کفش کوه ترکینگ Trekking

خرید کفش های کوه ترکینگ را به افراد زیر توصیه می کنیم:

  • افرادی که به تازگی تصمیم به شروع ورزش کوهنوردی و کوهپیمایی گرفته اند، نیاز به خرید کفش کوه ترکینگ دارند.
  • افرادی که برنامه های سبک کوهنوردی یا کوهپیمایی در برنامه هفتگی و یا ماهانه آنها وجود دارد نیاز به خرید کفش کوه ترکینگ دارند.
  • افرادی که به طبیعت گردی علاقه مند بوده و از مشتریان تور های طبیعت گردی داخل و خارج از کشور هستند نیاز به خرید کفش کوه ترکینگ دارند.
  • افرادی که به دلیل توصیه پزشک نیاز به کفش هایی دارند که از مچ پای آنها به خوبی مراقبت کند نیاز به خرید کفش کوه ترکینگ دارند.
  • و کلیه افرادی که به هر طریقی کوهنوردی، کوهپیمایی و طبیعت گردی جزئی از زندگی آنهاست، نیاز به خرید کفش کوه ترکینگ دارند.
نمایش همه
علاقه مندی ها ()