سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

ظرف و ظروف طبیعتگردی

خرید و استفاده از ظرف و ظروف مخصوص طبیعت گردی همواره یکی از دغدغه های کوهنوردان و طبیعت گردان بوده است. متاسفانه در سال های اخیر شاهد آن هستیم که بسیاری از کوهنوردان و طبیعت گردان مبتدی و غیر حرفه ای، ظروف یک بار مصرف را جایگزین ظروف مخصوص طبیعت گردی کرده و با این کار آسیب های جدی به طبیعت و محیط زیست وارد می کنند. اگر شما خود را یک طبیعت گرد و یا کوهنورد حرفه ای می دانید، حتما باید ظروفی مثل بشقاب، قاشق و چنگال و لیوان مخصوص به طبیعت گردی را تهیه نموده و با استفاده از آن، علاوه بر لذت بردن از زیبایی های طبیعت، به حفظ محیط زیست نیز کمک نمایید.

ظرفیت
وزن
فصل
جنس
دما
انواع
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

ظرف و ظروف طبیعتگردی | خرید ظرف و ظروف طبیعتگردی

ظروف طبیعت گردی و کوهنوردی معمولا از جنس پلاستیک بسیار سبک بوده و به گونه ای طراحی شده اند که علاوه بر وزن کم، جای کمی را نیز از کوله پشتی طبیعتگرد یا کوهنورد اشغال کنند. 

شما می توانید ظرف و ظروف کوهنوردی و طبیعتگردی مورد نیاز خود، مانند قمقمه، فلاکس، قاشق و چنگال و چاقو، لیوان یا ماگ، ظروف پخت و پز، ظروف نگهدارنده و ظروف غذاخوری خود را با خیال راحت از فروشگاه اینترنتی بریم کوه تهیه نموده و با استفاده از این ظروف، نقش خود را در حفظ محیط زیست و طبیعت به خوبی ایفا کنید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()